Het contact was perfect. Heel vriendelijk, meedenkend, enthousiast, zowel Jürgen als Angela. Wij zijn heel blij met deze makelaar en kunnen hem iedereen aanbevelen. Gemiddeld een 9 maar eigenlijk moet het een 10 met goud zijn. Groeten van Leo en Henny Marks
Super vriendelijk. Er word gelijk gereageerd op alle vragen. Zeer vakkundig Wij zijn super tevreden. Kon niet beter.
We zouden geïnformeerd worden wanneer er een bod op een huis waar we een bezichtiging hebben gedaan om ook zo zelf de mogelijkheid te hebben nog te bieden (hadden e.e.a. aan verbouwingskosten uitzoekwerk). Niks gehoord tot het moment dat de woning verkocht was.
Ons huis was binnen 2 dagen onder voorbehoud verkocht, dankzij Jurgen en Angela. Voor zowel kopers als verkopers wordt alles heel goed, duidelijk en eerlijk uitgelegd. Ook werd er een bouwkeuring gedaan. Super fijn als je een huis gaat kopen en zeker wilt weten dat er geen verborgen gebreken zijn! Ons huis is goed in beeld gebracht via de socials met een goede video en mooie foto’s. Bedankt!
Duidelijk alles uitgelegd