076 Makelaardij

Totaal 329 beoordelingen
9.3 / 10
329 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

10
/10
Aanhef

Chris Nooijens

beoordeling:

Fantastisch!

Bron: Google review
9
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Dekkers

beoordeling:

Vooral duidelijk, eerlijk en lekker snel met alles. Werden goed op de hoogte gehouden van het verloop van de verkoop.

reactie

Bedankt voor de mooie cijfers!

Reactie van 076 Makelaardij

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
7.8
/10
8 Deskundigheid
8 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
7 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Weijermars

beoordeling:

De makelaar is het algemeen goed bereikbaar. De vraag naar woningen in de prijs > € 900.000 is voor EL beperkt waardoor het moeilijk is de juiste kandidaat met voldoende financiële mogelijkheden te vinden. Daarnaast hadden wij de wens om op de bijbehorende kavel een bungalow te bouwen, maar het vergunningstraject was te traag. Bij het aantrekken van de markt werden de beschikbaarheid van bouwproducten en aannemers dusdanig dat het niet meer aantrekkelijk was te gaan bouwen. Daarom besloten om de woning met of zonder de kavel te verkopen. Dit heeft 076 goed opgepakt.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
10
/10
10 Deskundigheid
10 Lokale marktkennis
10 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Punter

beoordeling:

We zijn zeer tevreden over de algehele aanpak, benadering, begeleiding door deze makelaar. Alle mensen van het kantoor komen het huis vooraf bekijken om het goed op het netvlies te hebben voor potentiele kopers. De aantallen kijkers waren vanaf de 1e dag uitstekend (iedere 2 weken een kijker) en het huis in 4 maand tijd verkocht. Een enorme verademing t.o.v. eerdere makelaar die in 2 jaar tijd amper 6 kijkers kon realiseren zonder resultaat, voor ons een bewijs dat het netwerk van deze makelaar en hun aanpak werkt! Ook de follow up na bezoeken van kijkers was prima. Alles samen genomen dus een prima resultaat door een prima makelaardij!!

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
8
/10
Aanhef

Jasper van den Bliek

beoordeling:

Kennis van zaken, groot netwerk op social media, uiteindelijk niet ons huis via hun verkocht maar zou het de volgende keer toch weer overwegen

Bron: Google review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen