Zeer tevreden over Jurgen en zijn team! Een eigentijdse aanpak met goede marketing waarmee hij zich onderscheidt van andere makelaars. Schakelen supersnel om de woning in de markt te krijgen (binnen 1 werkdag na nemen fotoās). Er worden ruime werktijden gehanteerd en snelle feedback na bezichtigingen in de groepsapp met het 076 team. Hele fijne samenwerking met het gehele team. Bedankt voor de goede begeleiding!
Het contact verliep snel en rechtstreeks, veel gebruik van sociale media, veel kennis van de lokale markt. Prima opzet, altijd bereikbaar, ook in het weekend!
Een persoonlijke en fijne service. Fijn dat de sociale media zo efficiƫnt werd ingezet. Altijd de mogelijkheid tot direct contact met de makelaar, dat was heel prettig. En persoonlijk!
contact met makelaar was perfect. Met de handige gezamelijke app op de hoogte van alles wat nodig was voor de verkoop en ook telefonisch contact indien nodig was.
Mijn huis is binnen twee weken voor een goede prijs verkocht. Patricia is een erg fijn mens om mee te schakelen!