Nav snelle offerte (ca. 4u na het bellen) gekozen voor Bokma. Niet de goedkoopste, maar ons insziens wel een hele goede partij.
Bokma heeft tussen tekenen offerte en opwekking ca. 3 weken nodig gehad. Dat is in deze tijden ongekend vlot. Proces verliep niet helemaal soepel, zo was er 1 zonnepaneel beschadigd (uiteraard de laatste van het stel, overgins door transport leverancier, lag buiten schuld Bokma). Er is toen adequaat en snel zonder gedoe een nieuw paneel geregeld. Shit happens, het gaat erom hoe je het oplost. Het installatieteam sprak geen Nederlands, wel engels. Nette jongens en hebben netjes geinstalleerd en hard gewerkt. Verbeterpunt zou zijn de afstemming cq planning, er is een aantal keer een tijd genoemd dat het installatieteam er zou zijn wat uiteindelijk diverse uren later werd. Desondanks hebben wij het traject als zeer positief ervaren, en bij zo'n snelle installatie accepteren wij dat de planning af en toe word ingehaald door de realiteit. Hoera voor de mogelijkheid tot thuiswerken ;)
De opwek van de panelen is tot nu toe naar verwachting.
Garantie etc. nog niet nodig gehad.
Update 17-08: inmiddels service nodig gehad. Dat ging een beetje chaotisch, er werd wat laat gereageerd op de app. Ging om het wisselen van de installatie van fase 3 naar fase 1 (fase 3 zit vol bij ons in de wijk dus omvormer regelt terug). Na een aantal weken ondanks belofte dat er iemand langs zou komen uiteindelijk zelf maar de fase gewisseld. Min 1 ster.