fijne begeleiding tijdens de verkoop van ons huis, wij hebben alles als zeer prettig ervaren. de communicatie was goed en snel. wij willen het team dan ook hartelijk bedanken. Walter & Jogé
Zonder Dhr. van den Heuvel van Brecheisen Vleuten hadden wij nu niet ons droomhuis gehad. Zijn gepersonaliseerde wijze van bod uitbrengen deed de verkopers voor ons kiezen, ook al hadden wij niet het hoogste bod. Zeer deskundig advies en heeft kennis van de laatste stand van zaken op de woningmarkt. Goede bereikbaarheid en heldere communicatie.
Zonder Kevin van den Heuvel van Brecheisen Vleuten hadden wij nu niet ons droomhuis gehad. Zijn gepersonaliseerde wijze van bod uitbrengen deed de verkopers voor ons kiezen, ook al hadden wij niet het hoogste bod. Zeer deskundig advies en heeft kennis van de laatste stand van zaken op de woningmarkt. Goede bereikbaarheid en heldere communicatie.
We hebben goede ervaringen met Brecheisen Makelaars bij de verkoop van ons huis. De kennis van de markt is goed. Thijs onze verkoopmakelaar is een deskundige en vriendelijke man die altijd open en eerlijk met ons heeft gecommuniceerd. De service en administratieve afhandeling is prima. Je wordt van a tot z ontzorgd. Brecheisen is een goed georganiseerd bedrijf met betrouwbare medewerkers. Brecheisen is een van de beste makelaars in Utrecht.
Contact met makelaar was erg goed. Korte lijnen, waardoor snelle reactie. Mijn huis was snel verkocht, dus niet heel veel overleg nodig gehad.