Thijs, Kirsten en Marit hebben ons erg goed geholpen! Thijs was onze makelaar, maar wanneer Thijs niet aanwezig kon zijn bij een bezichtiging dan stond Kirsten ons bij. Alle 3 waren ze op de hoogte van onze voortgang en zoektocht, dat maakte het contact erg prettig en makkelijk. Ze hebben verstand van de (verhitte) huizenmarkt in Utrecht en ze dachten goed met ons mee.
Ondanks het hele Corona-gebeuren, wat dergelijk werk niet makkelijk maakt, hebben wij - vanaf de kennismaking, van zes bezichtigingen tot aan de koop - het hele proces zeer goed ervaren. Bedankt voor de deskundigheid en de gezelligheid die jullie altijd meebrachten. Wij hebben onze droomhuis gevonden, dankjulliewel! Tot snel in Leidsche Rijn!
Groeten uit Twente van Lisa & Sem.
Prima ervaring!! Onze woning is binnen 2 weken verkocht. We werden deskundig en daadkrachtig geholpen. Go Maayke
Vanaf het eerste vrij blijvende gesprek tot de uiteindelijke verkoop van de woning is het contact goed geweest, zowel aan te telefoon als aan de kantoor balie altijd vriendelijk en behulpzaam . Voor ons was het een groot voordeel dat Brecheisen onze woning verkocht heeft en onze nieuwe woning aangekocht en ook nog de hypotheek geregeld. Alles onder 1 dak geweldig. Bedankt.
Vanaf het eerste moment een erg goede klik met de makelaar. Duidelijk, concreet, maar ook een erg goede warme band opgebouwd. In deze gekke tijden vond ik het belangrijk dat er veel vertrouwen was vanuit beiden kanten en dat we een open en transparantie communicatie konden hebben. Erg blij met mijn keuze voor Brecheisen en zou ze iedereen aanbevelen.
Het contact met Laurens Dam en Oscar Hooft verliep goed. Meedenken en op het juiste moment de juiste stappen zetten. Ons huis is voor een maximale prijs binnen een minimale tijd verkocht. Uiteraard hielp de markt en wat geluk zeker ook mee.