Het was heel fijn samenwerken met Jerry van Rooijen en de rest van het team. Huis is heel snel verkocht tegen hele goede prijs. Zelfs in deze markt boven verwachting. Bij vragen reageerde Jerry gelijk en ook de hele administratieve afhandeling verliep vlot heel snel! Al met al tevreden klanten!
Maayke Velt is geweldig. Ze is super betrokken, heeft een groot netwerk en heeft ons van begin tot eind enorm goed geholpen. En ook de andere mensen van Brecheisen waren aardig en behulpzaam. Aanrader!
De makelaar van Brecheisen heeft alle voorbereidingen voor de verkoop van mijn huis goed uitgelegd en geregeld. Nadat de bezichtigingen hadden plaatsgevonden heeft zij dezelfde dag verslag gedaan. De afhandeling van de verkoop is prima verlopen, goede prijs/kwaliteitsverhouding.
Thijs, Kirsten en Marit hebben ons erg goed geholpen! Thijs was onze makelaar, maar wanneer Thijs niet aanwezig kon zijn bij een bezichtiging dan stond Kirsten ons bij. Alle 3 waren ze op de hoogte van onze voortgang en zoektocht, dat maakte het contact erg prettig en makkelijk. Ze hebben verstand van de (verhitte) huizenmarkt in Utrecht en ze dachten goed met ons mee.
Ondanks het hele Corona-gebeuren, wat dergelijk werk niet makkelijk maakt, hebben wij - vanaf de kennismaking, van zes bezichtigingen tot aan de koop - het hele proces zeer goed ervaren. Bedankt voor de deskundigheid en de gezelligheid die jullie altijd meebrachten. Wij hebben onze droomhuis gevonden, dankjulliewel! Tot snel in Leidsche Rijn!
Groeten uit Twente van Lisa & Sem.
Prima ervaring!! Onze woning is binnen 2 weken verkocht. We werden deskundig en daadkrachtig geholpen. Go Maayke