Uitstekende begeleiding resulterend in een snelle verkoop met een fantastisch resultaat! Ik kan Brecheisen / Kasper Goris echt iedereen aanbevelen! Mijn enige kritiekpunt was het inmeten van onze woning. Daarbij was een fout gemaakt door het meetbureau maar ook dit werd snel hersteld na interventie door Kasper.
We kunnen terugzien op een bijzonder prettige en vlotte dienstverlening, waardoor wij in het volste vertrouwen een, ons inziens, hele goede aankoop hebben kunnen doen.
We kunnen terugzien op een heel prettig contact, een goede dienstverlening en een hele vlotte verkoop.
Zeer goede en duidelijke informatie rondom alle zaken betreffende de verkoop van onze woning. Woning was binnen twee weken verkocht.
Vanaf het eerste contactmoment met Maayke hadden wij een goed gevoel. Maayke kwam vertrouwd over waardoor wij niet verder hebben gekeken, maar gelijk de keus hadden gemaakt om samen met Maayke deze belangrijke weg in te slaan. Maayke wist goed belangrijke factoren te benoemen van vergelijkbare woningen in de buurt. Tevens werd er advies gegeven waar we echt wat aan hadden en dacht zij goed met ons mee. Zij heeft duidelijk passie voor haar werk, want dat straalde ze keer op keer uit. Zeker een aanbeveling voor toekomstige huizenverkopers!