Wij hebben bewust gekozen voor een aankoopmakelaar. In verband met de vakantie hebben wij bezichtigingen met Jerry van Rooijen en Thijs Stooker gedaan. Nadat wij "ons" huis hadden gevonden heeft Thijs de onderhandelingen gestart en de volgende dag hebben we de koop al gesloten. De voorlopige koopakte is goed gecontroleerd door Thijs. Bij de oplevering gaat Jerry mee voor de laatste controle en de overdracht. Top Team dus!
We werden goed op de hoogte gehouden als er afspraken waren en tijdens de onderhandelingen van zowel ons huis als het huis waar wij op aan het bieden waren. Ze zijn goed bereikbaar per mail als telefoon erg prettig! Als we ooit weer een huis zouden verkopen en nieuw kopen zouden we zeker terug gaan naar Brecheisen.
Erg plezierig contact met onze makelaar, die zich uitstekend aan zijn afspraken hield en de verkoop snel en efficiënt heeft geregeld. Wel vond hij ons huis een "bijzonder project" waardoor hij aanvankelijk een te lage verkoopprijs adviseerde. Door derden, die op funda andere huizen in de regio hadden bekeken, werden wij daarop ge wezen. In goed overleg met de makelaar hebben wij vervolgens de vraagprijs naar boven toe bij gesteld. Een en ander heeft overigens geen enkele consequentie gehad voor een vlotte verkoop. Al met al zijn wij zeer tevreden over de makelaardij Brecheisen, vestiging Vleuten.
Samen met Jerry de mogelijkheden besproken.Zeer tevreden over kundige,accurate en prettige samenwerking