Uitstekende begeleiding door Huib. Profesioneel en pretig contact. Prima back office via Maud en Rick. Staan altijd klaar. Bij De Keizer is de klant koning!
Keurig en heel fijn geholpen zowel door de makelaar zelf en het overig personeel die op het kantoor zitten en mij telefonisch te woord stonden
We dachten slim te zijn door dezelfde makelaar te kiezen voor de verkoop als voor de koop. Niks bleek minder waar. We hebben er 3 maanden over gedaan om het huis, na accepteren van het bod, te kunnen verkopen. Niet alle tegenslagen zijn te verwijten aan de makelaar maar het proces had zeker veel sneller gekund. De desbetreffende makelaar was vaak slecht te bereiken, vaak veel te druk en nalatig. We kregen niet het idee dat er alles op alles werd gezet om de verkoop alsnog zo snel mogelijk te laten plaatsvinden. Dit heeft ons veel geld gekost. We hebben een enorme waslijst aan dingen die beter hadden gekund. Uiteindelijk is het goed gekomen maar dit is niet te danken aan de makelaar.
De ondersteuning van de makelaar was correct. Ik werd steeds op de hoogte gehouden van de procedure
Het contact met Anne Marie van Bentum was zeer plezierig,proffesioneel en constructief. Ook van de kopers vernamen wij dat zij het contact met Anne Marie als zeer plezierig hebben ervaren.