De contacten met de Makelaar waren prima. Open en transparant, communicatie verliep op een prettige wijze. Netjes en prettig in de omgang. We zijn ook enkele keren herinnerd aan een actie waarin wij zelf in de lead waren, maar waar zeer goed over werd mee gedacht. Alles wordt in de gaten gehouden waardoor het proces zeer vloeiend en prettig verliep. Verder ook zeker het gevoel dat de tijd voor je werd genomen. Kortom: een zeer prettige samenwerking met een mooi resultaat.
Vanaf de eerste kennismaking een heel goed gevoel bij de specialisten van De Keizer. Naast de geweldige expertise van de verkoopmakelaar zelf, is het contact met de andere collega's op kantoor ook top. Er werd altijd uitermate snel gereageerd en men nam de tijd voor je. Het resultaat is boven mijn verwachting en bij een volgende verkoop, ga ik zeker weer zaken doen met De Keizer.
Super leuke en vriendelijke medewerkers die deskundig zijn en hun vak verstaan, de begeleiding is netjes en staan altijd klaar als er vragen zijn en geven net en professioneel antwoord. Wij kunnen niet meer als dankbaar zijn voor de goede service en afhandeling bij de verkoop van het huis.
Zeer professionele en deskundige makelaars. Contact met de makelaar en kantoor verliep soepel en geen vraag was teveel! Je huis verkopen kan stressvol zijn maar de begeleiding die je hier krijgt maakt het een stuk plezieriger.
Heel fijn contact en geweldige deskundigheid. Helemaal gelukkig met de hele procedure en begeleiding van de verkoop van het huis !!