Het voordeel van een aankoopmakelaar is dat je het aanbod van woningen met jou wensen ter inzage krijgt vóórdat die op funda gepubliceerd worden. De kans om een bezichtigingsafspraak te maken is groot. Nadeel vind ik als de aankoopmakelaar de verkopende partij is.
Snelle afspraak, goede voorlichting, snelle en duidelijke feedback, prima afhandeling. Contact leggen zonder problemen. Tijdens bezichtigingstraject dagelijkse terugkoppeling. Enthousiaste makelaar, die en goed en duidelijk traject uit zet.
Goede uitleg, geen enkel probleem om thuis langs te komen (Rick Schaap) als iets niet duidelijk is. snelle reactie en huis was snel bezichtigd en ook verkocht super prijs was ook hoger dan we hadden verwacht. de interieur styliste Monique heeft zeker een bijdrage gehad bij de snelle verkoop door het huis hier en daar aan te passen
Met deze makelaar het eerste huis verkocht en een nieuw huis gekocht. Aan alle kanten zijn we begeleid op elk uur van de dag en niet alleen in kantooruren. In de spannende tijd van de verkoop was mijn contact persoon er altijd! en hielp met met alle vragen.. top klasse kunnen veel bedrijven wat van leren! Volgens mij kan het niet beter dan wat zij voor ons hebben gedaan zelf in deze corona tijd. De Keizer makelaars Nieuwegein in het bijzonder Rick bedankt bedankt bedank ..
Het contact verliep prima. Annemarie kan goed luisteren en is meevoelend in de gesprekken. Ze geeft je relevante info over de potentiele klanten en zeker als je hiernaar vraagt. Ook gaf ze genoeg info over de waarde van de woningen in de buurt en de recente ontwikkelingen. Haar flexibele en houding en enthousiasme maakt de samenwerking prettig. Tijdens de bezichtigingen heeft ze ons voortdurend meegenomen in de belangstelling van de potentiele kopers en haar bevindingen. Het onderhandelen over de verkoopprijs heeft ze voor ons gevoel naar tevredenheid gedaan.