Zij hebben ons op een deskundige- en constructieve manier geholpen met de verkoop van onze woning. Mirjam, Ellen, Tessa en Stefan hartelijk bedankt voor alles wat jullie voor ons gedaan hebben. Wij raden iedereen deze makelaar zeker aan. Van ons krijgen ze het cijfer 9 als het gaat om marktkennis, deskundigheid en alles wat erbij komt kijken. Anne Pieter- en Willy Wijnmaalen
Wij zijn erg tevreden over de Keizer makelaars in Vleuten. Gedreven kundig team dat zijn afspraken nakomt en net dat beetje meer geeft.
Professioneel en betrouwbaar 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Ontzettend leuk contact met de makelaar Huib. Verstaat zijn vak, kent de markt (dat werd zeer duidelijk nadat ik zelf de garage via marktplaats niet verkocht kreeg). Huib wist de juiste koper(s) aan te boren. Huib is dynamisch, gedreven en charismatisch. De contacten waren van begin tot eind bijzonder prettig. Top makelaar waar ik de volgende keer direct weer zaken mee zal doen. Treedt ook open en daadkrachtig op, als er door omstandigheden wat zaken dreigen vast te lopen. En heeft in een periode van Corona, waarin lastig is tot afspraken te komen, bliksem snel een passage bij de notaris geregeld. Superlatieven komen te kort. ChapeaU!
Vanaf het eerste contactmoment tot en met de uiteindelijke verkoop zeer professioneel, met duidelijke kennis en informatie over de lokale huizenmarkt. Goede strategie mbt prijsstelling en onderhandeling. Wij zijn zeer tevreden!