Je hebt het super gedaan Kim! Jullie hebben ons erg goed geholpen!! Je bent, deskundig, recht door zee, en wij zouden jullie iedereen aanbevelen. Groetjes!
De makelaar geeft advies en denkt met je mee wat de mogelijkheden zijn. Er is goed overleg met de verkoper en later ook met de koper. De makelaar heeft veel inzicht en daar profiteer je van
Heel fijn contact, snel kunnen schakelen en goede en eerlijke begeleiding. Zeer blij met het resultaat!
We hebben eerste 3/4 jaar gezocht naar een type woning dat slechts weinig en in die periode slechts 1x oip de markt kwam. Toen zijn we in overleg met de makelaar omgeschakeld naar een appartement. Bij de aankoop van ons appartement heeft hij deskundig advies gegeven wat aankoop vroeg en betekende voor ons, zodat we weloverwogen een bod konden doen, Deskundigheid voorop!
Het contact met de makelaar verliep goed, snel. Informatie was helder en duidelijk. Uitleg van de strategie was helder en reëel. Telefonisch contact was prettig. We werden op tijd geïnformeerd en er was geduld en openheid in het beantwoorden van vragen, die tijdens de verkoopprocedure soms kwamen . De samenwerking met de stylist van Mooi was sluitend