In de voorbereiding van de verkoop van mijn woning heb ik met vier makelaars(kantoren) afspraken gehad en offertes ontvangen. Met de keizer makelaarsgroep had ik de beste klik. De makelaar (Huib) was kundig en had een goed beeld van de ontwikkelingen op de huizenmarkt (zowel de omgeving als soort gelijke woningen). Daarnaast was het contact tijdens het verkoopproces boven verwachting, met name het contact met de commercieel binnendienst medewerkster (Sophie). Het contact was professioneel, maar daarnaast ook persoonlijk en betrokken. De samenwerking heb ik als zeer prettig ervaren.
Erg enthousiaste en betrokken makelaar. Stond bij vragen altijd voor je klaar en niets was teveel. Op kantoor werken ook erg vriendelijke en gemotiveerde mensen. Benadering is persoonlijk. We werden van alles direct op de hoogte gebracht, en hoefde hierdoor niet lang in spanning te zitten.
Het contact met de makelaar verliep goed. Tocht opstartproblemen bij de overdracht van informatie over de woning aan de medewerker.
De Keizer biedt professioneel, klantvriendelijk en persoonlijk advies en begeleiding. De makelaar was goed op de hoogte van wat er speelt in de buurt en op de huizenmarkt. De afhandeling van de verkoop ging snel en adequaat!
We hebben met een aantal makelaars gesproken voordat we een keuze hebben gemaakt. We zijn nog steeds tevreden met onze keuze voor de Keizer makelaars. Wat we erg prettig vonden aan Sandra is dat zij goed bereikbaar is. Ze reageert snel via de mail en als ze telefonisch even niet bereikbaar is belt ze snel terug.