Makelaar had na 1 gesprek onze wensen dusdanig goed op een rijtje dat het bij het eerste huis gelijk raak was, dus we hadden vliegensvlug het perfecte huis in een toch moeilijke markt waar het aanbod flink achterblijft bij de vraag.
Erik is een betrouwbare adviseur, die ons op vriendelijke en deskundige wijze heeft bijgestaan onze woning in Nieuwegein te verkopen. Hij kent de plaatselijke woningmarkt goed en we hebben ons huis binnen een week verkocht. Voor de aankoop van ons nieuwe huis in Utrecht heeft hij geadviseerd een makelaar te zoeken met kennis van de Utrechtse markt, in plaats van dat zelf te doen. Voor ons een voorbeeld dat hij in ons belang adviseerde en ook dat bleek een goed advies te zijn.
Wij hebben de samenwerking met Anne Broekema en Sophie van den Berg als zeer prettig ervaren! Het gehele verkoopproces verliep extreem soepel. Heldere en volledige communicatie, punctueel, goed bereikbaar, deskundig en professioneel. Door de fijne samenwerking hebben zij ons enorm ontstresst. Anne heeft veel kennis van de markt en heeft een maximale opbrengst weten te genereren door ons zeer goed te adviseren in de verkoopstrategie. Ons huis was binnen een week verkocht en ruim boven de vraagprijs! Deze makelaar zouden wij zeker aanbevelen! Niets dan lof! Dankjulliewel Anne en Sophie!
Prettige makelaar zowel buiten als op kantoor, waar iedereen op een prettige korte manier communiceert en gemaakte afspraken worden nagekomen.
Goede ervaring met De Keizer. Altijd bereikbaar, nemen de tijd voor je. Alles goed geregeld! Professioneel team!