Goede makelaar Beleeft Prettige samenwerking niet te zakelijk komt na wat ze beloofd Denkt mee echt super
Zakelijk wanneer er zakelijk gehandeld moet worden het is tenslotte een zakelijk transactie en er is veel geld gemoeid Vriendelijk en meedenkend wanneer dat op zijn plaats is.
Hoewel ik nauwelijks vergelijkingsmateriaal heb, heeft de makelaar op mij een deskundige indruk gemaakt. We hadden dezelfde prijsvoorstelling en snel (na een dikke maand) werd het appartement verkocht voor zelfs een iets hogere prijs. Ondertussen werd ik voortdurend door de makelaar van de vorderingen op de hoogte gehouden. Ik heb echter nog wel een aanbeveling. Het appartement was snel verkocht. Maar vervolgens duurde het nog drie maanden voordat de koper de financiering rond had. Uiteindelijk is dat op de valreep, twee dagen voor de overdrachtsdatum, goed gekomen. Is het geen idee om het objekt onderwijl gewoon beschikbaar te koop te laten zijn? Om niet onnodig tijd te verliezen. Als de verkoop niet was gelukt had ik drie maanden verloren.
De Keizer heeft ons ondersteund bij de verkoop van ons appartement. Goede makelaar die de zaken gedegen aanpakt, altijd klaar staat voor vragen, vriendelijk en meedenkend. Dat sprak ons al bij de kennismaking erg aan. Door vakantie van onze eigen makelaar en overdracht naar een collega (waar we verder erg tevreden waren) verliep het proces rondom de onderhandelingen niet helemaal soepel, maar verder is alles prima afgehandeld, met goed resultaat. Prettig contact met onze makelaar, maar ook met het ondersteunende personeel.
Mijn 1e kennismaking bij Keizer makelaars was in Vleuten voor de interesse in het project Le Parc. Het gesprek met Karin van Zuilen heb ik als prettig ervaren en zij heeft mij het vertrouwen gegeven dat onze woningverkoop bij Keizer Makelaars in goede handen is. Dat heeft ons doen besluiten om de Keizer uit de Biltstraat in te schakelen. Het eerste gesprek was met Anne Broekema en in een tweede gesprek heeft Paulus ons een goed beeld gegeven bij de opbouw van Utrecht en in het bijzonder Kanaleneiland. Op al onze vragen hebben we uitstekende en heldere antwoorden gekregen. Daarnaast heb ik de service vanuit het kantoor (met name van Paulina) als concreet en snel ervaren. De onderhandelingen met diverse partijen heeft Anne goed en helder in ons belang uitgevoerd en ben meerdere malen tegen haar expertise aangelopen, wat ons veel rust en vertrouwen heeft gegeven. Mocht ik ooit weer een huis verkopen, dan weet ik waar ik aanklop.