Goede en vooral een snelle bemiddeling van de verkoop. Had dit niet kunnen dromen en al helemaal niet kunnen hopen. Klein puntje van kritiek is de communicatie af en toe wat hoekig is verlopen maar uiteindelijke wel duidelijk is voor alle partijen. Maken hun naam en reputatie in Nieuwegein en omstreken absoluut waar en zijn niet een uit een dozijn maar snappen heel goed waar ze het over hebben. In 38 jaar tijd drie keer een huis via hen verkocht. GEWELDIGE prestatie!!! Als ik ooit terug kom naar mijn roots, klop ik weer hier aan.
Kort maar krachtig ; gewoon goed afspraken keurig op tijd . begeleiding correct. vragen direct beantwoord wij zijn zeer te vrede
Ik heb initieel meerdere makelaars uitgenodigd voor een vrijblijvend gesprek. Muv De Keizer zaten ze qua advies over de vraagprijs bij elkaar in de buurt en niet naar tevredenheid van mij. De Keizer kwam met een beter totaal advies en een betere vraagprijs en geschatte verkoopprijs. Het huis was zo verkocht conform verwachting en advies. De courtage was ook lager dan de rest! Verder zeer goede begeleiding!
Het contact met de makelaar is goed, betrouwbaar en servicegericht . Het zo op de markt te zetten voor een goede verkoop heeft er toegeleid dat mijn huis snel is verkocht. waardoor ik zelf ook verder kon kijken. Binnen 3 weken verkocht en gekocht. Ik kan het nu afsluiten en ga een nieuwe start maken in mijn toekomstige nieuwe woning De foto`s waren professioneel en kreeg veel complimenten van familie/vrienden.
Alles ging goed was prettig zo...was steeds goed overleg met de makelaar. En huis stond niet lang te koop....