Mijn makelaar heeft mij gedurende het hele proces van verkoop van mijn woning tot aankoop van een nieuw appartement deskundig en heel klantgericht begeleid, wat heeft geleid tot een zeer snelle verkoop van mijn eigen woning en een even snelle aankoop van mijn nieuwe appartement. en dat alles binnen het tijdsbestek van slechts 2 maanden. Dit tot mijn volle tevredenheid.
Het contact met de makelaar was goed en vlot. Fijne betrouwbare man. Met de administratieve dingen zoals brochure aanmaken, bord ophangen en afmelden op internet waren er meerdere slordige foutjes waar ikzelf achteraan moest. Huis was erg snel verkocht!
Zeer professionele organisatie met kennis van de markt, afspraak is afspraak. Zeer snelle terugkoppeling na bezichtigingen.
In een een stagnerende woningmarkt is ons huis uiteindelijk na 14 maanden verkocht. We zijn erg tevreden zoals Mirjam ons heeft begeleid.
Het verkopen van een huis gaat gepaard met veel emoties. De makelaar die ons begeleidde is een zakenkundig en rustig persoon die altjd bereikbaar was als we met vragen zaten. Het gehele proces werd door hem prettig en goed begeleid. Maar vooral ook de ondersteuning vanuit de binnendienst verdient complimenten. Aan alles wordt gedacht en zorgvuldig nagekomen. Op een vriendelijke wijze en terzakekundig werden wij steeds geholpen. Niets was te veel. Al na 1 keer kennis maken wist ze de volgende keer onze naam. Dit is zeker het visitekaartje voor het makelaarskantoor.