Een huis kopen is al heel spannend op zich en doe je niet iedere dag, maar een huis kopen in het buitenland is een nog grotere uitdaging. Na eerst ons goed georiënteerd te hebben welke regio we precies wilden gaan kopen, hebben we in die regio een aantal makelaars naast elkaar gezet. Uiteindelijk is het toch een blinde gok, want het enige wat je hebt zijn de reviews. Er wordt heel veel gewaarschuwd voor cowboys en louche praktijken van makelaars en op tv zie je voorbeelden van hoe het fout kan gaan; die fout wilden we absoluut niet maken.
Uiteindelijk hebben we de keuze gemaakt om met De Spaanse Makelaar in zee te gaan en wat zij voor ons hebben betekent en nu nog betekenen is ongekend! Vanaf het zoek traject tot en met de nazorg nadat we de woning betrokken hebben kan ik geen negatief punt bedenken. De aankoop wordt volledig begeleid van prijsonderhandeling tot en met het punt dat je met de sleutel van de woning in de hand staat en zelfs daarna is een belletje of app voldoende om (vaak direct) een zaak weer opgelost te krijgen. Notaris, advocaat, water en energie, verzekeringen, eventuele auto invoer, belastingen, een gewenste aanpassing of verbouwing, alarm, echt alles wordt voor je uit handen genomen.
Bas, Tim en Rene hebben al onze verwachtingen overtroffen en we zijn bijzonder blij dat we deze mensen hebben ontmoet. Ik hoop het niet meer te doen, daar wij nu onze droomwoning al hebben betrokken, maar mocht ik nog een keer een woning gaan kopen in Spanje dan is er zeker geen twijfel voor wie ik zou kiezen.