We zijn erg tevreden over de service en het contact met de makelaar. Goed meedenkend, en houdt je goed op de hoogte.
Kontakt met de makelaar was prima. De snelheid waarmee het huis is verkocht (op zich prima) maakt dat de courtage stevig is .
Wat ik persoonlijk kan waarderen is het app contact. Korte en snelle manier van informatie delen en krijgen. Misschien onpersoonlijk. Voor mij doeltreffend. Dit was de tweede keer van aankoop verkoop. De derde keer komt er vast ook nog. Alom tevreden.
Prima contact. Geen problemen. Zijn bereikbaar wanneer nodig. Zowel mobiel na kantoor tijden. Minpuntje vinden wel dat ze niet veel doen aan promotie van je huis. Je moet het eigenlijk allemaal zelf doen. Ze hangen je huis wel in de etalage bij hun maar op social media bijvoorbeeld komt het veel op jezelf aan.. Vinden we wel jammer omdat dat wel juist hetgene is waar mensen zo mee bezig zijn dus je huis sneller vinden.. Voor de rest goede afhandeling.. En zou ze gerust willen aanbevelen aan anderen.
De deskundigheid, samenweking en betrokkenheid was zeer goed. Wij zijn erg tevreden over Hentenaar Makelaardij.