Wij hebben niet het idee gehad dat de makelaar voor ons aan het werk is geweest. Contact kwam niet tot stand op initiatief van de makelaar. Na aanleiding van een open dag is op aangeven van ons contact gezocht met 2 potentiële kopers waardoor "het spel op de wagen" kwam. Het advies dat tijdens dat spel werd gegevens was niet het professionele advies dat we verwachtten.
Goede begeleiding bij een lastige verkoop van een woning De eigenaren waren gescheiden en de vrouw was de bewoonster van de woning. Makelaar nam duidelijk neutrale rol maar wel adequaat in de communicatie. Al met al netjes en zeer vlot afgehandeld.
Goede en deskundige begeleiding bij de verkoop. Snel handelen en afspraken nakomen zijn sterke punten van Makelaardij Hentenaar. Ga zo door in de toekomst.
Je kan er alles vragen! Je kan altijd bellen en geven goed advies en denken met je mee. Bedankt voor alles Hentenaar 🙂
Je kan er alles vragen! Je kan altijd bellen en geven goed advies en denken met je mee. Bedankt voor alles Hentenaar :)