We werden in het gehele traject niet echt op de hoogte gehouden en moesten overal zelf achteraan. Ook de periode tussen verkoop, koopcontract en sleuteloverdracht is het verdacht stil geweest... Daarnaast ging het met het maken van de brochure al regelmatig mis met knullige fouten.
Contact, feedback, documentatiemateriaal, bereikbaarheid, betrokkenheid, inzet en flexibiliteit waren goed. Ben tevreden met snelle resultaat.
Prima contact, prima samenwerking. De gevraagde prijs voor werkzaamheden is aan de hoge kant. Uiteindelijk snel verkocht naar volle tevredenheid
Wij hebben een niet zeer courante woning maar door de begeleiding van de makelaar Bas Teeuwen is de woning toch verkocht op een redelijke termijn.
Franc van Beek gaf een duidelijke uitleg over het verkoopproces. Hij wist een goede marktconforme waarde voor mijn appartement (en gelukkig kwam dat overeen met mijn wens). Vervolg afspraken voor de foto's en verkoopboekje konden snel worden ingepland. Ik ben zeer tevreden over de begeleiding en het gehele verkoopproces.