Hopman Makelaars

Totaal 920 beoordelingen
9 / 10
920 beoordelingen

Betrouwbare reviews

Filter

Onze beoordelingen

9
/10
8 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
N. Groot

beoordeling:

Service en begeleiding zeker een 10! Een gespannen tijd voor zowel verkoper als koper, maar naar beide partijen toe een zeer heldere, vriendelijke en snelle communicatie.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
10
/10
10 Bereikbaarheid en communicatie
10 Deskundigheid
10 Onderhandeling en resultaat
10 Prijs / kwaliteit
Aanhef
soort review: Aankoop
Arnold Schmitz (zoeken en aankoop)

beoordeling:

Het contact met de medewerkers van Hopman was iedere keer heel plezierig en ook heel persoonlijk. De betrokkenheid was erg groot. Ik heb een aantal huizen bezocht en zelfs op geboden. Iedere keer gaven zij mij goede adviezen en samen hebben we de keuzes goed overwogen. Dat geheel gaf mij dan ook het vertrouwen dat ik bij een hele goede makelaar was, die ook echt mijn belangen diende. Eelco, Michelle en Robin, Super bedankt|!

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
6.8
/10
7 Bereikbaarheid en communicatie
7 Deskundigheid
6 Onderhandeling en resultaat
7 Prijs / kwaliteit
Aanhef
soort review: Aankoop
Van Meulen (gerichte aankoop)

beoordeling:

Was zomaar op vakantie, niet duidelijk wie hem waar nam. Moest hem activeren om zaken te gaan regelen.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
9
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Na belazerd te zijn door een makelaar en een slechte acquisitie met een andere makelaar die een perverse financiele prikkel niet wilde loslaten was dit kantoor een verademing. Ook zonder deze voorgeschiedenis zou dat zo beleefd zijn. Zij zijn attent; begrijpen je emotionele klem waarin je terecht kunt komen; reageren snel; overleggen goed met aandacht voor de argumenten van de verkoper; zijn bereid over andere " aparte" ideeen over de markt na te denken. Kortom HELE kantoor is aan te raden.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
8.8
/10
9 Bereikbaarheid en communicatie
9 Deskundigheid
8 Onderhandeling en resultaat
9 Prijs / kwaliteit
Aanhef
soort review: Aankoop
Een funda gebruiker (gerichte aankoop)

beoordeling:

Hopman Heiloo kent de omgeving en luisterde goed naar onze wensen. Heel prettig om tijdens bezichtigingen een deskundige naast ons te hebben die ons bij staat met (ongevraagde) adviezen en antwoorden op al onze vragen. Zeker het stukje ongevraagd advies is zeer waardevol tijdens onze bezichtigingen. Fijn een makelaar gekozen te hebben die ook bij de nota's en aktes van de notarissen scherp blijft!

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen