Wij zijn zeer tevreden met Hopman als makelaar. Naast dat ze heel servicegericht en deskundig zijn, is hun persoonlijke benadering een pré. Ze kennen de markt in en rond Castricum heel goed en hun pro-actieve werkwijze is zeer prettig. Tot slot leveren ze maatwerk. Ze hebben goed naar onze wensen geluisterd en dat heeft geresulteerd in een goede en snelle verkoop van onze woning.
Ik kreeg toevallig met een makelaar van Hopman makelaars te maken en dat voelde meteen goed. Behalve dat de makelaar kundig was had ik ook meteen een goede klik met hem, waardoor ik me ook vrij voelde met vragen stellen en opmerkingen maken. Ik kan een ieder aanraden, en dat zal ik ook zeker doen, om met Hopman makelaars in zee te gaan. Ook de secretaressen waren tot alles bereid en hadden een luisterend oor!
Aangezien wij eerst een huis gekocht hadden moesten wij “snel” verkopen om niet met twee huizen te komen. Dit heeft Hopman erg goed opgepakt en de enorm drukke tijd die volgde is super begeleid en zij hebben vooral erg veel geregel uit handen genomen. Ook de onderhandelingen gingen goed met perfect overleg.
Uitstekende service, goede marktkennis. Vriendelijke open medewerkers. Kortom goed kantoor om zaken mee te doen.
De contacten met de makelaar verliepen heel constructief. Was makkelijk bereik- en benaderbaar. Hij heeft ons soepel door het verkoopproces heen geleid en de juiste suggesties aangedragen. Ook de medewerkers op kantoor waren goed op de hoogte en konden, als de makelaar niet aanwezig was, vragen beantwoorden en ons verder helpen.