Een makelaarskantoor met zeer deskundig en integer personeel. Ik heb de afgelopen 20 jaar verschillende keren van hun deskundigheid gebruik mogen maken en tot volle tevredenheid.
Slechte manier van woning aanbieden , termen als kloeke woning aan drukke weg schikken eerder af dan ze doelgroep gezinnen met kinderen trekken. Wilde zeer snel in prijs zakken elke 2 maanden ondanks zijn eerdere deskundige vraagprijs advies. Danste volledig naar de pijpen van de koper en niet naar verkoper. Slechte of geen dossier overdracht bij vakantie of afwezigheid.
Wat ik wel vreselijk duur vind is de digitale reklame op funda van € 995. Aan een open huis heb ik niet meegedaan, want daar komen allen nieuwschierigge mensen!
snel verkocht,regelmatig contact.Prettig contact met de makelaar,goed telefonisch bereikbaar,prettig in de omgang en duidelijk
Zeer deskundige begeleiding en vooral met veel energie en enthousiasme! Altijd goed bereikbaar, ook het kantoor, en als het een keer niet lukt wordt je snel teruggebeld! Met andere woorden, we zijn zeer tevreden. Mark hartelijk bedankt! vriendelijke groet, Daan en Carolina.