Krieger & Witte Makelaars

Totaal 615 beoordelingen
9.1 / 10
615 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

9
/10
9 Deskundigheid
9 Kwaliteit
8 Professioneel
9 Resultaat
Aanhef

M.C. Otte

beoordeling:

Na het uitnodigen van verschillende makelaars voor de waardebepaling van ons huis hebben wij voor Krieger en Witte Makelaars gekozen. Dit kwam door hun betrouwbare en professionele houding. Toevallig hadden wij ook een woning in hun portfolio gezien waar wij geïnteresseerd in waren. Ze hebben de verkoop én de aankoop voor ons uit handen genomen. Het is een kantoor van korte lijnen en altijd bereikbaar, ook in de avond. Als ik overdag had gewerkt was het fijn dat ik in de avond nog contact op kon nemen.

feedback:

Enkel schoonheidsfoutjes die later weer goed opgepakt zijn. Het was een drukke periode met de feestdagen en daardoor ging de terugkoppeling niet altijd even goed en moest ik zelf achter sommige zaken aanbellen.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: MTMO review
8
/10
8 Deskundigheid
7 Kwaliteit
8 Professioneel
9 Resultaat
Aanhef

Tieleman

beoordeling:

Ik was opzoek naar een vrijstaande en gelijkvloerse woning. Naar aanleiding van deze zoekcriteria hadden ze vrij snel een passend aanbod. Ondertussen hebben ze mijn vorige woning verkocht en ben ik ingetrokken in mijn nieuwe woning. Ik heb Krieger en Witte Makelaars al bij andere aanbevolen, omdat ik blij ben met de samenwerking en het resultaat.

feedback:

Het is een voordeel ten opzichte van andere makelaars dat je ze ook in de avond kan bereiken, maar soms vond ik dat de communicatie wel iets sneller kon. Het zal druk zijn geweest, maar een berichtje waarin ze dat aangeven zou fijn geweest zijn.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: MTMO review
10
/10
10 Deskundigheid
10 Kwaliteit
10 Professioneel
10 Resultaat
Aanhef
soort review: Verkoop
Peeman Mcph

beoordeling:

Perfecte presentatie, zeer professionele foto's en een fantastische makelaar, met een waar hart voor de zaak! Keurig kantoor, zeer goed bereikbaar en stelt partijen tijdig op de hoogte voor de geplande bezichtigingen. Wat wij tevens als zeer prettig hebben ervaren is het meedenken, het geven van vakkundige tips. Jan, een makelaar die van doorpakken weet, op een correcte manier! Bedankt KW -makelaars!

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Facebook review
7
/10
7 Deskundigheid
7 Kwaliteit
7 Professioneel
7 Resultaat
Aanhef

Klaas Kuiper

beoordeling:

De verkoop van de woning ging heel makkelijk en snel. De service was prima goed. In het algemeen ben ik tevreden over Krieger & Witte Makelaars.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: MTMO review
8.3
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
6 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
De Groot

beoordeling:

Het contact is correct verlopen, de makelaar voldeed aan onze verwachtingen. De bereikbaarheid van het kantoor en de makelaar is goed.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen