Het was de eerste makelaardij die we tegen kwamen en het beviel gelijk goed. Ons huis is snel verkocht en alles was naar behoren.
Via een advertentie op facebook in contact gekomen, alles is super snel geregeld en binnen een maand was mijn huis verkocht. Ze hebben hele goede kennis van de huizenmarkt en kunnen super goed de waarde van de huizen inschatten. Ik zou in de toekomst zeker terugkomen mocht dit nodig zijn!
Ik kwam per toeval bij dit bedrijf, maar geen moment spijt van gehad. Ze zijn erg flexibel en gaan secuur te werk!
Ik had hier 3 jaar geleden mijn huis al eens verkocht, daarom ging ik hier nog een keer heen. Uiteindelijk is alles heel snel afgerond dus ik ben zeer tevreden met het resultaat. Ook vind ik dat ze erg flexibel en goed bereikbaar zijn. Je kan zien dat ze al een tijd mee gaan en veel ervaring hebben!
Toen we ons huis gingen verkopen hebben we rond gekeken bij verschillende makelaars maar Krieger en Witte Makelaardij sprak ons door de persoonlijke benadering het meeste aan. We zijn bij de verkoop van ons huis van A tot Z perfect geholpen. Ze stonden altijd voor ons klaar, zijn deskundig en persoonlijk. Mocht ik in de toekomst nog eens makelaar nodig hebben kom ik zeker terug!