Ik heb Krieger en Witte makelaars gevonden via internet. Ik had hier gelijk een heel goed gevoel bij. Wat ik eruit vond springen was de persoonlijke benadering en in de communicatie waren ze erg duidelijk. Ook over het resultaat ben ik ook erg tevreden!
Ik had een advertentie op internet gezet en Krieger en Witte Makelaardij was de eerste die hier op reageerde. Ik ben erg tevreden hoe ze te werk gingen. Wat ik erg fijn vond is dat ze echt mee met ons dachten. En uiteindelijk is het ook zonder problemen verkocht.
Het was de eerste makelaardij die we tegen kwamen en het beviel gelijk goed. Ons huis is snel verkocht en alles was naar behoren.
Via een advertentie op facebook in contact gekomen, alles is super snel geregeld en binnen een maand was mijn huis verkocht. Ze hebben hele goede kennis van de huizenmarkt en kunnen super goed de waarde van de huizen inschatten. Ik zou in de toekomst zeker terugkomen mocht dit nodig zijn!
Ik kwam per toeval bij dit bedrijf, maar geen moment spijt van gehad. Ze zijn erg flexibel en gaan secuur te werk!