ITMO

Totaal 1219 beoordelingen
9.3 / 10
1219 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

10
/10
10 Deskundigheid
10 Lokale marktkennis
10 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Moes

beoordeling:

Contacten waren goed, afspraken worden nagekomen, hoge inzet om maximale uit de verkoop te halen, ook bereikbaar buiten kantoor uren.

reactie

Super dank voor de mooie beoordeling! Nu voor de tweede keer een woning mogen verkopen voor jullie en wederom hebben wij een goede samenwerking! Bedankt voor het mooie compliment! Groetjes Lisette

Reactie van ITMO

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
9.4
/10
8.5 Enthousiasme
9.5 Snelheid van reageren
10 Afspraken nakomen
9.2 Creativiteit
9.7 Marktkennis
Aanhef

Gert Oudshoorn

beoordeling:

Goede positieve, objectieve adviezen

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.9
/10
9.9 Enthousiasme
9.9 Snelheid van reageren
10 Afspraken nakomen
9.9 Creativiteit
9.9 Marktkennis
Aanhef

Joke Koo

beoordeling:

Een meer dan prima makelaarskantoor, integer, duidelijk, betrouwbaar en sympathiek!!

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.7
/10
9.7 Enthousiasme
9.7 Snelheid van reageren
9.7 Afspraken nakomen
9.7 Creativiteit
9.7 Marktkennis
Aanhef

Douwe Zeilmaker en Anneke de Oude

beoordeling:

Hoewel Manuel Kip als onze primaire aan en verkoopmakelaar heeft geopereerd, hebben we ook met de acutaresse van Sander van Dronkelaar mogen kennismaken. Verder hebben we tijdens de aan en verkoop te maken gehad met twee dames van het ondersteuningsteam, te weten Ellen Brundel en Sabine Willemsen. In algemen zin zijn wij zeer enthousiast over de wijze waarop Drenth Makelaars de intake heeft gedaan en de zeer grote acutaresse die zij hebben getoond, toen er in no time gehandeld en onderhandeld moest worden bij de aankoop van ons nieuwe huis. En dat terwijl we formeel nog geen opdracht getekend hadden. Chapeau! In bijzondere zin willen we benoemen de wijze waarop we zijn ondersteund tijdens de verkoop van ons huis. Manuel Kip heeft hierin een doorslaggevende rol gespeeld om ons huis tegen een prachtig bod van eigenaar te laten wisselen. Wat wij nog als extra willen benadrukken zijn de fantastische adviezen van styliste Barbare Loves en de prachtige foto`'s en video van fotograaf Klaas Blaauw (die op 2e Pinksterdag nog even snel en professioneel langs geweest is) Kortom: binnen exact een maand een huis kopen en je oude huis verkopen, dat had niet zonder dit dreamteam gelukt. Dank jullie wel!

Bron: Wie is de beste makelaar review
7.8
/10
8 Deskundigheid
8 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
7 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Contact liep prima..je word vriendelijk te woord gestaan als je iets wil weten. Ons huis is ook binnenn 2 dagen verkocht!!

reactie

Bedankt voor jullie mooie beoordeling, fijn dat het naar tevredenheid is verlopen. Wij hebben het ook als een fijne samenwerking ervaren. Wij wensen jullie alvast veel geluk in jullie nieuwe woning!

Reactie van ITMO

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen