Contact was heel prettig. Nadat duidelijk was, waarnaar ik op zoek was werd er gericht gezocht. Ook werd er eerlijk gezegd, als men dacht, dat het aangeboden huis niks voor me zou zijn...maar ja, in een zo oververhitte markt, wil je bijna elk huis bekijken, dat financieel binnen jouw mogelijkheden ligt.
Om een huis te verkopen dat niet van jezelf is en op een plek staat waar je zelf niet bekend bent was een uitdaging. In Drenth Makelaars vonden we een makelaar die ons met kennis van het gebied en de markt goed kon adviseren. Het contact met Manuel Kip was erg prettig. Geen vraag was teveel en ik werd goed op de hoogte gehouden als er kijkers waren geweest en bij een bod werd er goed geadviseerd wat te doen. Ook de site met alle informatie m.b.t. de verkoop was erg goed. De aanwezigheid van Manuel bij de overdracht bij de notaris maakte het helemaal af. Al met al ben ik zeer positief over Drenth makelaars.
Wij waren ontzettend tevreden met Drenth makelaars als verkoopmakelaar voor ons huis. De intake was met Sander van Dronkelaar; een professionele en deskundige makelaar, helder in zijn communicatie en advies, altijd erg goed bereikbaar. Het hele proces verliep snel en soepel. De collega's van Drenth waren overigens allemaal erg vriendelijk en deskundig. De kijkdagen zijn door Tom Scheffer en Manuel Kip verzorgd en ook over deze twee zijn we erg tevreden. Ze hielden ons goed op de hoogte van alles en hebben alles in goede banen geleid.
Uitstekende ervaring met Hentelaar Makelaardij. De begeleiding bij de verkoop van ons huis was altijd prompt en correct, te meer belangrijk omdat wij in het buitenland wonen. Speciale dank aan Leon Esinge voor de prettige samenwerking en de extra moeite die hij nam om alles goed te laten verlopen.