Zowel bij de aankoop van ons eerste huis als bij de verkoop drie jaar later heeft Drenth makelaars ons erg goed geholpen. Wij zijn van mening dat we destijds zonder hen niet door de veiling zouden zijn gekomen en het huis nu niet met zo'n enorme overwaarde hadden kunnen verkopen!
Het kennismakingsgesprek met Sander was prettig. Hij is een deskundige makelaar en we wisten gelijk waar we aan toe waren. Het aangeboden marketingpakket hielp ons goed in het voorbereidingstraject naar de verkoop. Tijdens de bezichtigingen zijn we goed op de hoogte gehouden door Manuel. Alles bij elkaar zijn we goed te spreken over de communicatie en het nakomen van afspraken. Bijkomend voordeel was dat ons huis heel snel verkocht was. We raden Drenth Makelaars absoluut aan.
Wij zijn uiterst tevreden over Makelaardij Hentenaar Hoogeveen .Alles is vlot verlopen en vriendelijke medewerkers .
Het contact was zeer prettig, met het hele team. Ook na een bezichtiging kreeg je een duidelijke feedback van de makelaar over de kijkers.
Zeer fijn persoon Duidelijk, helder, direct, meedenkend Het kantoor over het algemeen als prettig, snel, en professioneel ervaren Dikke pluim voor het hele Drenth team