Dank je wel Sander van Drenth Makelaars voor het verkopen van mijn huis in iets meer dan een week! Vanaf het begin prettig contact gehad met Sander. Sander is oprecht to the point en houdt zich stipt aan zijn afspraken. Dit werkt prettig en zeer effectief zoals gebleken. Drenth Makelaars was mijn derde makelaarskantoor waar ik mijn huis te koop heb gezet. Na twee zeer slechte ervaringen was is sceptisch, maar het tegendeel werd eigenlijk al meteen bewezen. Zowel Sander als de mensen op kantoor doen wat zij beloven en daarom zal ik in de toekomst, mocht dat nodig zijn, zeker weer gebruik maken van de diensten van Drenth Makelaars. Huis verkopen?? Ik zeg Drenth Makelaars!!
Heel fijn contact en deskundig. Onderhandelen gaat hun goed af. Heb met plezier mijn huis verkocht.
Sander heeft mij uitstekend geholpen bij de aankoop van mijn nieuwe appartement. Weet waar hij het over heeft en heeft ook geholpen tot een nette prijs te komen.
Drenth Makelaars heeft me goed en actief geholpen met het verkopen van mijn huis, en ook een goede en serieuze taxatie gedaan van het nieuwe huis. Communicatie en Service ben ik ook erg over te spreken.
Betrokken met zijn clienten
Deze adviseur is erg betrokken. Doet veel moeite en houdt de mensen goed op de hoogte van de situatie.
Bron: extern