Onze ervaring met Drenth Makelaars is heel positief. Vakmensen die gewoon doen wat ze zeggen. Wij hebben het genoegen gehad dat Sander v. Donkelaar ons contact persoon was. Deze samenwerking kunnen wij een ieder aanraden. Sander kwam bij ons al direct over als iemand die zijn vak tot in de puntjes beheerst en ons van elk bezichtiging een terugkoppeling gaf hoe het was gegaan en wat de reactie van de geïnteresseerde was. Sander hield contact met alle gegadigden en hield ons ook elke keer direct op de hoogte. Tot slot, als ook u op zoek bent naar een makelaar, die open, vriendelijk en doet wat hij zegt,een vakman is. Dan is dat Sander v. Donkelaar (Drenth Makelaars)
Zeer tevreden ben ik over de hulp van Ton Hilhorst bij de verkoop van mijn huis. Hij denkt mee, is altijd bereikbaar, zeer prettige samenwerking. Het huis was binnen 2 weken verkocht.
De keuze voor Drenth is bij ons gemaakt vanwege kennis van de markt en een overtuigend advies hoe het huis het beste in de markt te zetten. De resulteerde uiteindelijk in een verkoop binnen 5 maanden. Rest van de afhandeling verliep verder prima.
Mijn huis stond al bijna 2,5 jaar te koop via een andere makelaar in Amersfoort. In die periode heb ik veel kijkers gehad maar helaas geen bod. Mijn makelaar nam verder geen initiatieven om met een nieuwe strategie te komen en uiteindelijk heb ik besloten het contract te beeindigen (no cure no pay). Via deze website ben ik terecht gekomen bij Drenth makelaars. De kennismaking was aangenaam, ondanks dat de de marktanalyse schokkend was. Drenth was erg transparant over de situatie en maakte het vehaal niet mooier dan het was. Drenth is bekend met de buurt en heeft een strategie voorgelegd die paste in de huidige markt. Het proces, papierwerk en communicatie met betrekking tot bezichtigingen heb ik als zeer prettig ervaren. Drenth is een proactieve partij. Mijn huis was binnen 3 maanden verkocht! Top gedaan Drenth!
Wij hebben prima ervaringen opgedaan met Sander bij de verkoop van ons huis. Hij komt rustig, vriendelijk en vakbekwaam over. Hij was goed op de hoogte van de marktomstandigheden en kwam dan ook met een goed prijsvoorstel. Het in de markt zetten van ons huis heeft hij doortastend aangepakt. Mede door de aanpak van Sander en de prima foto's heeft ons huis in korte tijd veel kijkers getrokken. Uiteindelijk hebben wij ons huis dan ook binnen 2 maanden verkocht.