Ik was zeer sceptisch over aankoopmakelaars, maar ben er achtergekomen dat het in Amsterdam echt noodzakelijk is. Uieindelijk bij Smit&Heinen uitgekomen. Arno heeft me afgeraden om verder te bieden op bepaalde huizen waar de biedingen te hoog opliepen. Bij het huis dat ik nu heb gekocht heb ik het idee dat ik een goede prijs heb betaald. Zonder Arno had ik meer geboden. Thanks! Tevens heeft Arno de verkopende partij nog zaken laten repareren/aanpassen in het appartement. Aanrader dus!
Heel erg goede ervaring, resultaat was boven verwachting. Enthousiaste makelaar, flexibel en behulpzaam.
Goede bereikbaarheid, beschikbaar wanneer nodig, goed advies gegeven in het bied proces. Minder intense begeleiding bij het zoeken, maar dat deden we zelf.
Uitstekend kantoor. Goede markt kennis en doeltreffende adviezen. Een ervaren en doortastend makelaar is zijn geld zeker waard. Aanrader dus.
We zijn ontzettend tevreden. Op vrijdagochtend gebeld, en op vrijdagmiddag was er al actie ondernomen voor ons. We hadden enige haast om vervolgstappen te ondernemen na de bezichtiging en we werden dezelfde middag nog geholpen. Erg deskundig en vriendelijk. Er werd ons een hoop uit handen genomen. Zeker aan te raden als je zelf niet zo op de hoogte bent op het gebied van huizen kopen.