Verbrugge Groep

Totaal 1052 beoordelingen
9.6 / 10
1052 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Onze beoordelingen

10
/10
Aanhef

Eddy

beoordeling:

Ze heeft me super goed geholpen en alles was ze geregeld bedankt

reactie

Jij ook bedankt Eddy voor deze review. Super!

Reactie van Verbrugge Groep

Bron: Advieskeuze review
10
/10
Aanhef

Melanie

beoordeling:

Goed bereikbaar, komt haar afspraken na! Ondanks elkaar niet gezien te hebben, enkel telefonisch of per mail, voelt het toch persoonlijk.

reactie

Dank je wel voor deze fijne review Melanie. Gelukkig voelde het toch persoonlijk.

Reactie van Verbrugge Groep

Bron: Advieskeuze review
10
/10
Aanhef

Ine van Bakkerij van Bussel

beoordeling:

Goede bereikbaarheid via de telefoon. Vriendelijk, meedenkend, en vakbekwaam.

reactie

Dank je wel Ine. Leuk om te lezen. Loop je ergens tegenaan, neem gerust contact met ons op.

Reactie van Verbrugge Groep

Bron: Advieskeuze review
4
/10
Aanhef

Anoniem

beoordeling:

Voor een aanbouw aan ons huis hebben wij een extra bouwdepot afgesloten en hebben het aan Verbrugge toevertrouwd om dit te regelen. Wij hebben duidelijk aan Rob aangegeven tijdens ons adviesgesprek dat wij niks aan eigen geld willen inbrengen bij het regelen van ons bouwdepot. Rob heeft een berekening gemaakt om de advies kosten en de kosten voor de taxatie in ons bouwdepot onder te brengen. Na het hypotheekadvies heeft Rob ons gewezen op onze overleidensrisicoverzekeringen. Hier bleek een aanvullende verzekering voor afgesloten te moeten worden. Helaas waren sommige gegevens niet volledig waardoor deze verzekeringsaanvraag op een later moment afgemaakt moest worden. Wat ons tijdens het gesprek jammergenoeg niet verteld is, is dat dit €500,- extra ging kosten. Voor ons opzich geen probleem als dit in het bouwdepot wordt meegenomen, maar wat Rob ons helaas niet heeft verteld is dat de hypotheekaanvraag al uit de deur was. Nu kwamen we er achter dat de factuur vanuit Verbrugge €500,- duurder bleek te zijn dan tijdens ons adviesgesprek. 'ik dacht dat €500,- eigen inbreng geen probleem zou zijn' aldus Rob. Knap staaltje financieel advies.. bedankt.

reactie

Dank je wel voor je review. Vervelend om te lezen dat het met de advieskosten voor de overlijdensrisicoverzekeringen niet helemaal soepel is verlopen. Veel succes met de aanbouw aan jullie huis.

Reactie van Verbrugge Groep

Bron: Advieskeuze review
10
/10
Aanhef

Maatschap Combee

beoordeling:

Deze verzekeringsadviseur is heel kundig en klantvriendelijk.

reactie

Dank je wel voor deze fijne beoordeling.

Reactie van Verbrugge Groep

Bron: Advieskeuze review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen