Heel professioneel en prettig contact gedurende de afhandeling van de gemelde schade. Ook werd alles heel snel afgehandeld. Zeer tevreden hiermee.
Helaas duurde het heel lang eer de schade afgehandeld was; aannemers die ineens niet meer bereikbaar waren, de klus te klein vonden of een overvolle agenda hadden... In totaal heeft het 1,5 jaar geduurd voordat de gemelde schade bij de verzekering bij ons ook daadwerkelijk verholpen was. Al die tijd heeft Karin de vinger aan de pols gehouden en ons goed, geduldig, snel en vriendelijk geholpen.
Wendy heeft mij goed geholpen door verschillende verzekeringsmaatschappijen te vergelijken en dit aan mij uit te leggen. Samen hebben we de beste keuze gemaakt, gebaseerd op mijn wensen.
Prettig gesprek. Verstand van zaken. Afwikkeling van de afspraken goed.
Karin was voor mij de juiste persoon waar ik met al mijn vragen terecht kon over de afhandeling van de gevolgen van de inbraak bij mij.
Ze heeft mij geholpen bij welke verzekeringen ik de geleden schade moest melden, en verder de schade afhandeling tot het eind begeleid.
Met vriendelijke dank van mij.