Alles was tot in de puntjes geregeld. Zeer hartelijke ontvangst door de dames van Verbrugge en medewerker van Hans van Mierlo. Zelfs een heerlijke versnapering viel mij ten deel. Ook zeer interessant was om te zien hoe met militaire precisie een deukje eerst groter gemaakt werd en daarna met zuigkracht hersteld werd. Top vakmanschap Van Mierlo .
Gisteren was ik bij de deukjesdag, welke georganiseerd was door Karin en Susanne van Verbrugge. Graag wil ik complimenten maken voor de goede organisatie, zowel door de dames als door Wik van Hans van Mierlo Oosterhout, waar de betreffende deuk werd gerepareerd. Ik werd door alledrie zeer hartelijk ontvangen en onder het genot van een hapje en een drankje werd mijn deuk in zeer korte tijd uitgedeukt. Na afloop kreeg ik nog een leuk geschenk mee. Wat mij betreft hebben jullie niet alleen het toetje verdiend als beloning, maar het gehele 3 gangen menu ;-).
Fijn ontvangen net schade gereden waardoor ik ontdaan was ik werd gelijk gerustgesteld en ontzorgd bedankt voor alles Frans van den broek
Fijn ontvangen net schade gereden waardoor ik ontdaan was ik werd gelijk gerustgesteld en ontzorgd bedankt voor alles Frans van den broek
Een hele leuke actie om samen met een schadebedrijf voor een vriendentarief kleine schades te verhelpen. Een actie die het schadebedrijf hielp met grotere bekendheid (ze deden het perfect) Verbrugge en ik als klant (even bijkletsen en mensen weer zien na COVID beperkingen) Top gedaan samen !