Prettige gesprekken, duidelijke uitleg, goede communicatie
Prettige gesprekken, duidelijke uitleg, goede communicatie
Onze makelaar stond altijd klaar om ons te helpen, als we vragen hadden. Ze gaven goede adviezen gebaseerd op marktkennis. Tevens ze hebben eigen hypotheekadviseur die ons heeft geholpen met het zoeken en aanvragen van hypotheek.
Begin dit jaar ons huis laten taxeren ivm het omzetten van de hypotheekvorm. Ruud nam uitgebreid de tijd om ons huis grondig te beoordelen. Vooraf stelde hij de vraag waarom we wilde laten taxeren. Binnen 1 week krijgen we het rapport toegestuurd. Onze ervaring met Verlaan makelaardij is ronduit fantastisch en zeker aan te raden. Mochten we ooit besluiten ons huis te verkopen dan komen we uiteraard bij jullie.
De makelaar maakte de verwachtingen meer dan waar. Hij/zij was aanwezig wanneer dat wenselijk was, was deskundig m.b.t. de staat van het huis, en de waarde van het pand, deed de onderhandelingen maar betrok ons daar zeer zeker in. Ook bij de afhandeling van de koop werden wij goed bijgestaan.