Vrieling makelaars hebben ons bijgestaan in de aankoop van ons nieuwe huis. Dit was een project met veel haken en ogen. Dit is door hun ( met speciale dank aan Danny van Berkel) gedaan met veel betrokkenheid en parate kennis. Dit heb ik als zeer prettig ervaren. Vanwege deze ervaring hebben we ook gekozen om de verkoop van ons huidige huis door hun te laten doen. Wederom is dit allemaal voorspoedig verlopen.
Bart en Danny van Vrieling makelaars, hebben me top geholpen ! Met de verkoop van mijn huidige huis en de aankoop van mijn toekomstige huis. Fijne mensen, duidelijk, goed op de hoogte, verstand van zaken en super vriendelijk. Ook de dames op kantoor niet te vergeten ! Mocht ik ooit weer een makelaar nodig hebben, wordt dat zonder twijfel Vrieling makelaardij !
Zowel het contact met de makelaar als het contact met de medewerkers op kantoor verliep erg prettig. Erg was regelmatig overleg. Duidelijke uitleg over gang van zaken/contracten e.d. Organisatie eromheen is ook erg prettig verlopen.
Vrieling makelaars heeft ons op een relaxte, deskundige manier bijgestaan. Ook backoffice goed geregeld.
Alles is vanaf het beging perfect geregeld! Ook alle beloften zijn nagekomen en aardige medewerkers! Wij hebben ook eerder met Vrieling gewerkt en het is altijd zakelijk perfect afgehandeld!