Wij hebben in 2019 voor Vrieling Makelaars gekozen voor de verkoop van ons appartement in het centrum van Rotterdam, omdat zij veel vergelijkbare woningen in hun aanbod hebben. Altijd zeer goed bereikbaar en nemen de tijd om vooraf zaken rustig uit te leggen en tijdens het proces vragen helder te beantwoorden en keuzes goed met je door te spreken. Daarbij hadden ze ook een scherpe én reële inschatting voor de vraagprijs, die tot een succesvolle verkoop van de woning heeft geleid. Overigens ook een aantal derde partijen (fotograaf, taxateur) via Vrieling ingeschakeld, die eveneens goed zijn bevallen. Zeer blij en tevreden met Vrieling Makelaars en zeker aan te raden.
Gewoon een eerlijke gozer, is helder over wat de verwachtingen zijn aan beide kanten.
Is helder en duidelijk in communiceren
Freek Brouwer
De putter 1
3297db Puttershoek
Een klein makelaarskantoor met grote faam. Als je een huis wil kopen/verkopen in de Hoeksche Waard en zelfs in Rotterdam dan ontkom je niet aan een bezoek in de Wihelminastraat. Vriendelijke "jongens" en "meiden" die echt weten hoe ze je fijn gevoel geven en binnen onafzienbare tijd alles geregeld hebben om je huis te verkopen. Kennis van zaken in een joviaal jasje. We kunnen niet wachten tot we ons nieuw huis kunnen betrekken....de verkoop van ons oude huis was zo geregeld, dus we kunnen zonder zorgen over...helemaal TOP.
zeer goede en professionele begeleiding. Goede communicatie en overleg met opdrachtgever. Kortom; toppers die hun geld volledig waarmaken.
Een fijne en persoonlijke benadering door alle medewerkers. Verstand van de markt en wat er in de omgeving speelt. Voor de aankoop of verkoop van een woning een aanrader!
Ton Marchiano