Eerste contacten verliepen goed, gaande weg leek de makelaar alleen meer op te komen voor de belangen van een eventueel kopende partij, dan voor ons de verkopende partij en opdrachtgever. Dat als niet prettig ervaren. Dus op ik de makelaar aanbeveel, twijfel geval.
De verwachtingen waren hoog, omdat wij veel positieve reacties kregen over deze makelaar. Het is wel waar gemaakt. Ondanks de vrije hand die we hem gaven en een vastgesteld bedrag, werd toch getracht het hoogst mogelijke bod er uit te halen.
Makelaar is zijn afspraken nagekomen. Geen verrassingen achteraf. Deskundig en vriendelijk. Een volgende keer komen we zeker bij de makelaar terug.
Vanaf de start een goed gevoel bij Vrieling Makelaars en tijdens het verkoopproces werd dit ook bevestigd. Met als resultaat een korte doorlooptijd van de verkoop van onze woning.
Vrieling heeft ons fantastisch geholpen met de verkoop van ons huis. Het deskundige en enthousiaste team heeft ons volledig ontzorgt en meegenomen in het proces. Dankzij Vrieling is ons huis is no-time voor een goede prijs verkocht. Wij kunnen Vrieling dan ook aan iedereen aanraden.