Enthousiaste makelaar met veel kennis van de markt in Utrecht voor wat betreft 'jaren '30' woningen zoals de onze. Goede voorbereiding van de verkoop, met onder andere een professionele fotograaf en een goede tekst op de site. Vervolgens goede begeleiding van de onderhandelingen. Begeleiding rondom transport was ook prettig.
Laurens van Brecheisen heeft mijn appartement eind 2016 verkocht. Laurens is een leuke vent met veel kennis van de lokale markt. Dat gaf mij vertrouwen dat hij mijn appartement snel en voor een goede prijs zou kunnen verkopen, en dat is gelukt! Brecheisen heeft alle zaken netjes geregeld: foto's maken, bezichtigingen, koopcontract opstellen, contact met notaris, etc.
Mijn ervaring met Kasper is dat hij zeer deskundig is en hij weet de onderhandelingen goed te leiden. Hij overlegt, denkt mee en geeft goede tips gedurende het hele traject. Wat mij betreft een goede makelaar die ik zeker kan aanbevelen!
Een kennelijk juiste inschatting van de marktwaarde van ons huis, want vlot verkocht voor de vraagprijs. Goed contact onderhouden voor, tijdens en na verkoop. Prettige ondersteuning vanuit de back- office. Voldoet aan de verwachtingen die je aan een goede makelaar stelt.
De makelaar nam alle touwtjes in handen en heeft gezorgd voor een goede verkoop. Er was direct al een heel hoop vertrouwen.