In één woord : CHAPAEU!!! Zelf ben ik erg blij hoe het totale traject is verlopen. Bedankt voor alles!
Tevreden over deze makelaar. Goede prijs mee kunnen afspreken. Prettig contact, goede aanpak bij bezichtigingen (neemt de tijd, rustig op de bank zitten, wist veel van kijkers) en alle regelzaken werden voor me gedaan.
Kijkers zijn goed opgevangen door de makelaar, ook na een bezichtiging heeft de makelaar nog contact opgenomen om te kijken hoe ze de bezichtiging ervaren hebben. Vooral bij de laatste loodjes van de verkoop ben ik erg blij geweest met de expertise en de service van de makelaar!
Prima service, betrokkenheid van de makelaar bij de verkoper was goed; er werd meegedacht m.b.t. bijvoorbeeld het tot stand komen van de vraagprijs.
Deze beoordeling is erg afhankelijk van de persoon zelf. Soms leek het alsof er pas nieuwe kijkers waren nadat ik geïnformeerd had naar de voortgang, soms moest ik aandringen op actie, maar een ander was weer wel voldoende pro-actief. Ik ben in ieder geval blij dat ik mijn huis verkocht heb...!