De Keizer Makelaars in Utrecht, pakt de verkoop voortvarend op. Met een realistische prijs (t.o.v. huizen in de omgeving) is het huis te koop gezet. De Makelaar heeft goede kennis van de lokale huizenmarkt duidelijk. In het proces van onderhandeling zijn we goed begeleid. Mocht hen nodig zijn in de toekomst dan zullen we graag weet met deze makelaar in zee gaan
Duidelijk goede kennis over de lokale markt. Eerlijk en goed advies bij het klaarmaken van het huis voor de verkoop.
Alles heel goed naar tevredenheid verlopen. De woning was uiteindelijk zeer snel verkocht en daar waren we zeer over te spreken.
Wij zijn erg tevreden over onze makelaar Dagmar Daae. Ze weet hoe de markt in oa Leidsche Rijn in elkaar zit, kan goed onderhandelen en is 24/7 bereikbaar. Al met al een snelle verkoop, die naar alle tevredenheid is afgehandeld. We hebben het gewaardeerd dat ze zowel bij de inspectie als bij de overdracht erbij was!! Heel professioneel, maar ook heel menselijk. Top dus!
Na drie makelaars te hebben uitgenodigd sprong de Keizer makelaars er boven uit qua kennis en vaardigheden. De verstandhouding gedurende de verkoop was en is thans nog steeds uitstekend. Onze makelaar Dagmar Daee is een prettige persoon die zich ten volle voor ons inzette. Geen tijdstip was haar te gek. Bij problemen aan de zijde van de koper heeft zij zich als een bekwaam en zeer betrokken makelaar opgesteld.