Wij zijn super tevreden over de Keizer Makelaars uit Vleuten, dit geld voor het hele team!!! wat wij heel belangrijk vonden ,was dat echt iedereen van het team zijn woorden na kwam. Susan Mesu was onze verkopende makelaar echt chapeau ,niets was haar teveel ,open ,eerlijk,houd je goed en direct na een bezichtiging op de hoogte. Heel duidelijk en helder allemaal, en nemen elkaars taken over zonodig, maar zijn van alles op de hoogte. Goede marktkennis. ik zou u beslist deze makelaar aanraden en zij hebben ook andere regiokantoren.
Makelaar had zich prima voorbereid voor de waarde bepaling, de keuze was dan ook makkelijk. Vervolg afspraken verliepen soepel en efficient, dat is precies wat nodig is voor succesvolle verkoop. Verder werden wij prima op de hoogte gehouden van de algehele voortgang en dat is prettig.
Contact met de makelaar was zeer goed, duidelijke uitleg over gang van zaken. Geeft goede tips gekregen. En makkelijk in omgang. Was fijn om deze makelaar, de Keizer Maarssen, mee samen te werken. Bedankt voor alles! Ook in de koop van ons nieuwe huis zijn wij zeer geholpen. Zeer deskundig.
Prima contact met het makelaarskantoor. Ze denken met je mee om de verkoop vlot te laten verlopen. Niet de goedkoopste in courtage in Vleuten; maar elke euro waard! Susan Mesu is een gedreven makelaar met een heldere visie en aanpak. Bedankt voor de succeservaring!
Keizer makelaarsgroep reageerde zeer snel en adequaat op onze aanvraag van een offerte. Anne kwam vrijblijvend bij ons thuis om alles op professionele wijze door te nemen. Zij heeft er blijk van gegeven een goede kijk te hebben op de huidige situatie van de huizenmarkt in Utrecht, zodat wij ons huis voor de juiste prijs te koop hebben gezet en ook snel verkocht hebben!