Drenth Makelaars

Totaal 1177 beoordelingen
9.4 / 10
1177 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

9.8
/10
10 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
10 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

Ria Reitsma

beoordeling:

We hebben geen moment gedacht "dit kan beter". Oftewel zeer goede en betrokken makelaar. Vanaf de eerste kennismaking tot en met de definitieve verkoop snelle communicatie, goede begeleiding. Ook de fotograaf verdient een compliment.

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.2
/10
9 Enthousiasme
10 Snelheid
9 Afspraken nakomen
9 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

Wiko Vlasblom

beoordeling:

Nadat ik in eerste instantie voor een andere makelaar koos, ben ik toch overgestapt naar Drenth Makelaars. De reden hiervoor was dat het adequaat reageren op afspraken naar mijn idee cruciaal is in t makelaarsvak en dat doet Sander van Dronkelaar, en het hele team op de achtergrond, heel goed. Binnen 7 weken een liefhebbershuis verkopen aan nieuwe liefhebbers is een geweldige prestatie! Alle afstemmomenten die je bij de verkoop tegenkomt worden keurig en naar tevredenheid van beide partijen begeleid. Dat geeft vertrouwen in de deskundigheid van dit makelaarskantoor. Het wederzijds creatief naar oplossingen zoeken is een kunst en die beheerst Sander goed. Een aparte vermelding over het stylingadvies, de filmpjes en de fotos. Al is het verkooppakket mogelijk iets kostbaarder dan elders.... het is zeer de moeite waard voor zowel de nieuwe kopers als voor jezelf als herinnering aan een huis waar je met veel plezier hebt gewoond.

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.4
/10
9 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
9 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

H.W. Hoogers-de Vries

beoordeling:

Dhr. Van Dronkelaar is zeer goed op de hoogte van de lokale markt. Hij vindt bij elke cliënt de juiste benadering zodat de samenwerking zo soepel mogelijk verloopt. Hij is proactief, denkt goed mee en zorgt dat je als verkoper ook reactief bent. Hij blijft contact houden met potentiële kopers en ook als al verkocht is (onder voorbehoud) houdt hij voeling om na te gaan of de kopers ergens tegenaan lopen wat hij (mede) zou kunnen oplossen. De ondersteuning vanuit het kantoor is keurig en accuraat. De foto's en brochures zijn van zeer hoge kwaliteit.

Bron: Wie is de beste makelaar review
8
/10
8 Deskundigheid
8 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
8 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Zwanenburg

beoordeling:

Makelaar die met je mee denkt en een goed advies geeft. Wij waren erg content met hun en foto's en video zagen er goed uit

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
10
/10
10 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
10 Creativiteit
10 Kennis
Aanhef

Alisha

beoordeling:

Super goed bedrijf, dat van aanpakken weet, wij waren zelf 3 weken op vakantie dus ondanks dat alles net wat moeilijker ging hebben wij bij hun zowel een woning gekocht en ons eigen verkocht! En dat binnen 3 weken!!

Bron: Wie is de beste makelaar review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen