Drenth Makelaars

Totaal 1177 beoordelingen
9.4 / 10
1177 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

8.8
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
8 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Drenth is vakkundig en komt zijn afspraken na. Fijne makelaars, geven na een bezichtiging meteen feedback, bellen achter kijkers aan en zijn correct en professioneel in de omgang.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
9.2
/10
8 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
8 Creativiteit
10 Kennis
Aanhef

Rachel Sierksma

beoordeling:

We zijn met Drenth in zee gegaan voor de verkoop van ons appartement en de aankoop van een nieuwe woning. Voor beide verliep het proces snel en uiterst prettig. Er wordt duidelijk gecommuniceerd en een eerlijke verwachting uitgesproken. Daarnaast waren de adviezen van de door hen ingeschakelde stylist van grote meerwaarde voor de foto's. Al met al hebben wij binnen 8 weken ons eigen huis verkocht en een nieuw huis aangekocht.

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.4
/10
10 Enthousiasme
9 Snelheid
10 Afspraken nakomen
9 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

I.P. Snoek

beoordeling:

Vaak wordt de keuze voor een makelaar gedaan op basis van de hoogte van de courtage. Wij zijn bij onze keuze voor Drenth makelaars uitgegaan van ervaringen van andere verkopers. Bij de onderhandelingen betaalde zich dit dik uit. Onze makelaar Ton bleef koel (wij niet) en sleepte een verkoopprijs ver boven onze verwachtingen uit de 'strijd'! Ton heeft zichzelf letterlijk 'terugverdiend'. Professioneel en deskundig, maar ook een persoonlijke en vriendelijke benadering. Goed advies en altijd snel contact. Het liefst zou ik een 9,5 geven, maar dat is helaas niet mogelijk.

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.4
/10
9 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
9 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

Pieter en Rianne van Gageldonk

beoordeling:

Drenth makelaars is een fijne makelaar die uitblinkt in een prettige, snelle en heldere communicatie. De presentatie van onze woning was door de professionele hulp (stylist en fotograaf) zeer goed verzorgd en droeg mede bij aan de snelle verkoop (binnen een week). Kortom Drenth makelaars maakt wat ons betreft zijn top beoordeling op www.wieisdebestemakelaar.nl (een argument voor ons om voor deze makelaar te kiezen) volledig waar!

Bron: Wie is de beste makelaar review
10
/10
10 Deskundigheid
10 Lokale marktkennis
10 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
wilbert de Bree

beoordeling:

Drenth makelaars heeft ons deskundig begeleid in het verkopen van onze woning. Kenmerkend is de goede, snelle en duidelijke communicatie. Door digitale voorzieningen kan er snel gehandeld worden. De woningstylist was een mooie aanvulling voor nog betere foto's die tot de verbeelding spreken en nieuwe kopers enthousiasmeren. Dit raden wij iedereen aan. Ons huis was binnen 2 dagen verkocht voor meer dan de vraagprijs!

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen