Drenth Makelaars

Totaal 1177 beoordelingen
9.4 / 10
1177 beoordelingen

Betrouwbare reviews op

Filter

Onze beoordelingen

9.6
/10
10 Enthousiasme
10 Snelheid
10 Afspraken nakomen
9 Creativiteit
9 Kennis
Aanhef

Marco en Rieteke

beoordeling:

Erg tevreden over Drenth Makelaars uit Amersfoort. Dankzij de deskundigheid van Sander hebben we onze woning in Nijkerk binnen 2 weken kunnen verkopen voor een realistische marktprijs. Sander was altijd bereikbaar voor vragen, ook buiten kantoortijden. Een makelaarskantoor die met de tijd meegaat. Erg verfrissend om mee samen te werken!

Bron: Wie is de beste makelaar review
9.8
/10
10 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
10 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Drenth makelaars in de persoon van Sander van Dronkelaar heeft ons zeer goed begeleidt bij de verkoop van onze woning. We hebben in goed overleg de vraagprijs bepaald en mede daardoor en door de goede begeleiding van de potentiele kopers is ons huis binnen één maand verkocht. Een uitstekende prestatie in deze moeilijke tijd.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
8.4
/10
8 Enthousiasme
8 Snelheid
9 Afspraken nakomen
7 Creativiteit
10 Kennis
Aanhef

S van 't Hoff

beoordeling:

Ton Hilhorst en het hele team van Drenth Makelaars is vanaf het begin betrokken, helder en duidelijk geweest, waardoor wij altijd wisten waar we aan toe waren. Bezichtigingen werden altijd goed gepland en begeleidt, bij de onderhandelingen werd geluisterd naar onze wensen zonder de voorwaarden van de kopers in gevaar te brengen en bij de afwikkeling van de verkoop werd alles snel en fijn behandeld. Ondanks onze wat lastige situatie wist Ton altijd beide partijen op de hoogte te houden van alle zaken, werd alles goed gecommuniceerd en was er verbazingwekkend snel resultaat. Een huis verkopen is soms verwarrend en veeleisend en onduidelijk, maar Drenth Makelaars heeft het super begeleid en met veel geduld altijd alles voor ons uitgelegd en geholpen.

Bron: Wie is de beste makelaar review
9
/10
9 Deskundigheid
9 Lokale marktkennis
9 Prijs / kwaliteit
9 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Het contact met Ton Hilhorst was altijd erg prettig. Helder en duidelijk, en altijd geïnteresseerd en op de hoogte. Er werden geen gouden bergen beloofd, maar er werd eerlijk verteld wat de mogelijkheden en kansen waren. Drenth Makelaars zegt op haar website dat ze sneller een huis verkopen dan landelijk gemiddeld, en dat was bij ons zeker het geval.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
10
/10
10 Deskundigheid
10 Lokale marktkennis
10 Prijs / kwaliteit
10 Service en begeleiding
Aanhef
soort review: Verkoop
Een funda gebruiker

beoordeling:

Ed Nefkens kent de Amersfoortse markt. Hij heeft een markt conforme vraagprijs bepaald. Hij heeft uitstekend onderhandeld, resulterend in een prima contract prijs. Drenth Makelaars heeft de verkoper tijdig en volledig geinformeerd. Een en ander wordt kundig en snel afgewerkt.

"Ja, ik beveel dit bedrijf aan"
Bron: Funda review
Meer informatie over MTMO
Naar boven scrollen