Hartelijk dank dat u uw ervaring met ons deelt. We vinden het oprecht jammer om te horen dat u ontevreden bent over het spint in uw vloer.
Graag lichten we onze kant van het verhaal toe. De vloer is ruim twee jaar geleden bij ons aangeschaft en door u zelf gelegd.
In deze periode hebben wij geen melding ontvangen dat u niet tevreden was over bepaalde planken.
Door de vloer destijds te leggen, zijn de aanwezige kenmerken — waaronder spint — feitelijk geaccepteerd. Een Raftwood vloer staat bovendien bekend om zijn natuurlijke en ruige uitstraling, waarbij lichtere spintdelen een onderdeel vormen van het karakter van dit product.
Naar aanleiding van uw melding van gisteren hebben wij aangeboden om kosteloos enkele planken voor u te laten produceren.
Vervolgens gaf u aan dat de volledige vloer spint vertoont.
Omdat de vloer inmiddels twee jaar in gebruik is en door u zelf is gelegd, kunnen we een reclamatie voor de gehele vloer helaas niet honoreren.
Wel blijven wij graag meedenken. Uit coulance bieden wij nog steeds aan om 2 tot 5 planken voor u aan te maken, zodat u zelf een kleine correctie kunt uitvoeren. Hierbij is het goed om te weten dat nieuwe planken in het begin kleurverschil kunnen tonen en tijd nodig hebben om door gebruik en lichtinval dezelfde uitstraling als de rest van de vloer te krijgen.
Reactie van Europa Parket